​PROGRAM ONE

PROGRAM ONE je série modulárních baterií. Tato kolekce je inspirována geometrickým kruhem. Tvar je kulatý, univerzální, jednoduchý a kombinovaný s dobrou proporcionální rovnováhou. Kolekce navržená společností AF New York k vytvoření programu spojujícího globální jazyk architektury. Výtvarné umění, moderní technologie, New York design a myšlenka přizpůsobení, byly klíčovými faktory při vytváření tohoto programu.

Rukojeti a barevné provedení - série ve svém modulárním programu nabízí různé modely rukojetí, unikátní výběr s názvy CENTURY, CHICAGO a MANHATTAN. Dynamický a modulární aspekt kolekce je zakončen možností výběru povrchové barevné úpravy: chrom, grafit, mosaz a černá matná.

Nabízíme Vám přehledně zpracován konfigurátor pro produkty PROGRAM ONE. Náš leták k této kolekci si můžete prohlédnout ZDE. V případě zájmu a pro bližší informace nás kontaktujte na viva@viva-in.cz a +420 543 216 316.

© viva-in.cz 2021, běží na systému sellio od vibration.sk

Používáním stránek provozovaných na www.viva-in.cz souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info