ViVa a Duravit organizovali školení

Cílem společnosti ViVa není jen prodávat, ale i vzdělávat, a proto organizujeme často různá školení.

Začátkem února 2014 jsme ve spolupráci s německou společností Duravit vzali několik našich zákazníků z koupelnových studií z Čech a ze Slovenska do centrály Duravitu. Byli jsme ubytováni v městečku Triberg v pěkném wellness hotelu Parkhotel Wehrle. 

Viděli jsme jak Duravit vyrábí sanitární keramiku a sami jsme si celý proces mohli odzkoušet na zmenšených modelech umyvadel a toalet . Takto jsme nejlépe pochopili, proč je lidský faktor při výrobě sanity tak důležitý . Není to jen o odlití do formy , podstatnější je opracování člověkem po vyhotovení odlitku. 

Po praktickém školení jsme si byli podívat největší vzorkovnu Duravitu , kde jsme mezi prvními viděli prezentaci novinek pro rok 2014 , které se zatím neprezentují veřejnosti. Druhý den pokračoval prohlídkou závodu výroby nábytku . Duravit je známý tím, že nábytek do koupelen si vyrábí sám, jako jeden z mála . Dřevo při výrobě speciální ošetřuje, aby bylo odolné vůči vlhkosti.

Více fotek ze školení si můžete prohlédnout na naší FB stránce.

© viva-in.cz 2021, běží na systému sellio od vibration.sk

Používáním stránek provozovaných na www.viva-in.cz souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info