ViVa na META-GAS DAY 2017

Firma ViVa se i letos zúčastnila v pořadí již 9. ročníku META-GAS DAY 2017, který se uskutečnil v sobotu 10.6.2017. Akci každoročně pořádá náš zákazník, firma Meta-gas s.r.o. na Ranči na stříbrném jezeře v Galantě. Kromě prezentace vybraných produktů ViVa, Hansgrohe a novinek jsme poskytli odborné konzultace a rady v oblasti koupelnové sanity a armatur.


META-GAS DAY je každoroční firemní akce, kde je připraveno velké množství atrakcí, soutěží, her a to nejen pro děti, ale i pro dospělé. Jako hvězda programu vystoupila mimo jiné skupina Venkov. Součástí zajímavého programu byl i speciální cyklistický trenažér Bora-Hansgrohe, na kterém se soutěžilo ve sprintu na 350 metrovou vzdálenost. Výhru, dres týmu Bora-Hansgrohe, si zaslouženě vyjel Šimon Práznovský s nepřekonatelným časem 18 sekund. Srdečně gratulujeme.

Za tým ViVa chceme poděkovat všem za účast a věříme, že jste si odnesli mnoho pěkných vzpomínek a příští rok se na Vás opět těšíme.

© viva-in.cz 2021, běží na systému sellio od vibration.sk

Používáním stránek provozovaných na www.viva-in.cz souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info