​ViVa na META-GAS DAY 2018

Firma ViVa se i letos zúčastnila v pořadí již 10. ročníku META-GAS DAY 2018, který se uskutečnil v sobotu 16.6.2018. Akci každoročně pořádá náš zákazník, firma META-GAS s.r.o. na Ranči na stříbrném jezeře v Galantě. Kromě prezentace vybraných produktů ViVa, Hansgrohe a novinek jsme poskytli odborné konzultace a rady v oblasti koupelnové sanity a armatur. Pozornosti neunikly ani novinky modelů Harley-Davidson.

META-GAS DAY je každoroční firemní akce, kde je připraveno velké množství atrakcí, soutěží, her a to nejen pro děti, ale i pro dospělé. Tento ročník byl významný svým 10. výročím. Jak hvězdy programu vystoupily mimo jiné skupiny Gladiátor a Kandráčovci. Součástí zajímavého programu byl i speciální cyklistický trenažér Bora-Hansgrohe, na kterém se soutěžilo v sprintu na 350 metrovou vzdálenost.

Za tým ViVa chceme poděkovat všem za účast a věříme, že jste si odnesli mnoho pěkných vzpomínek a příští rok se na Vás opět těšíme.

© viva-in.cz 2021, běží na systému sellio od vibration.sk

Používáním stránek provozovaných na www.viva-in.cz souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info