Dornbracht

Dornbracht

Německá společnost Dornbracht, se svou více než 60letou historií, je rodinným podnikem zaměřeným přímo na zákazníka. Dornbracht klade velký důraz na tři základní pilíře úspěchu: ocenění individuální hodnoty každého zaměstnance, zjednodušování složitých procesů výroby a na transparentnosti a schopnosti přizpůsobovat se dodavatelům a partnerům.

I malé věci mohou společně dosáhnout velký úspěch.“

Dornbracht představuje vědomosti a inspiraci. Jako přední výrobce prémiového segmentu představuje dílna Dornbracht maximální spolehlivost, kvalitu a exkluzivitu svých produktů, která vychází z uměleckého pojímání vody a z inovativního pohledu na koupelnu a kuchyň.

Umění může napadnout tabu a jít nad rámec zažitého, jít nad rámec limitů.“

Pro společnost Dornbracht je udržitelnost otázkou postoje, kdy vaše vlastní chování může ovlivnit životy jiných. Jejím cílem je proto aktivně se podílet na ochraně klimatu a úspoře zdrojů, přičemž začínají už od základů – přímo na pracovišti svých zaměstnanců.

Naše dlouhodobá řešení se stávají součástí hodnotového řetězce dalších generací.“

Jako výrobce prémiových armatur získal celou řadu ocenění. Jednotlivé jednotky výroby mohou být velmi snadno zaměňovány, čímž Dornbracht dokáže velmi rychle reagovat na požadavky zákazníků a integrovat technické inovace do výrobního procesu.

Dornbracht představuje kvalitu, která je "Made in Germany".“

www.dornbracht.com

Ke stažení

Dornbracht 2015

© viva-in.cz 2023, běží na systému sellio od vibration.sk

Používáním stránek provozovaných na www.viva-in.cz souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info